اینگپ های هکسین چه هستند و چه کار می‌کنند؟!

اینگپ های هکسین همان چیزی است که شاید در بسیاری از فضاهای مرتبط با حوزه کارآفرینی و کسب و کار نیاز داریم.

ما در شتابدهنده هکسین با برگزاری و ایجاد فضاهایی صمیمی جهت هم اندیشی اعضای استارت‌آپ ها، پروژه ها و کادر، پیرامون مشکلات پیش روی حرفه و کسب‌وکار هریک از اعضا بحث و گفتگو می‌کنیم.

همچنین تصمیم گیری های آتی شتابدهنده در معرض نظرسنجی و بررسی تمامی اعضای هکسین قرار می‌گیرد. به این ترتیب کارگاه و برنامه های مفید تری خواهیم داشت.

همچنین فضای کاری برای گروه های مختلف عضو شتابدهنده بهینه تر و مناسب تر خواهد بود و تمامی گروه ها از دغدغه و محدودیت های یکدیگر آگاه خواهند شد.

با برپایی اینگپ‌های هکسین جدای از ایجاد فضایی پویاتر و مثبت، با هم افزایی بیشتر میان اعضای شتابدهنده و استارتاپ ها، محیطی برای شناسایی نیازهای ضروری استارت‌آپ ها و کمک به حل مشکلات آنها به وجود خواهد آمد.

همانطور که می‌دانیم باید مشکلات و نیاز ها درست شناسایی شوند و تا بتوان پاسخ کارآمد و موثری به آنها داد. ما در هکسین پیگیرانه به دنبال این موضوع هستیم.

شتابدهنده هکسین همواره سعی دارد که با آگاهی از متد ها و روش های روز دنیا در شتابدهی و بومی سازی بسیاری از مسائل اکوسیستم استارتاپی، به فضای کسب و کار ایران کمک کند.

قطعا این آگاهی و پیشرفت هرچه بیشتر شتابدهنده ها و فضاهای حاکم بر جامعه استارت‌آپی ایران جز با هم اندیشی میان جریان های تاثیرگذار و شناسایی درست نیازهای ضروری استارتاپ ها و عوامل موثر بر آن و یافتن راه حلی مناسب و کارآمد امکان پذیر نخواهد بود.

 

همانطور که می‌دانیم باید مشکلات و نیاز ها درست شناسایی شوند و تا بتوان پاسخ کارآمد و موثری به آنها داد. ما در هکسین پیگیرانه به دنبال این موضوع هستیم.

اینجا آغاز می‌شود اما با کمک هم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *