ما کی هستیم؟ چه باوری داریم؟ چرا شتاب‌دهنده راه انداختیم؟

ما یک شتاب‌دهنده دانشگاهی هستیم که در کنار مجموعه بزرگ مراکز تحقیقات دانشگاه قزوین از سال 94 به صورت آزمایشی با حمایت مستقیم ریاست دانشگاه آقای دکتر موسی‌خانی شروع به کار‌کرده‌ایم. بدنه اصلی‌ما از بنیان‌گذاران مرکز تحقیقات و مسابقات رباتیک آزاد ایران تشکیل‌شده‌است که سال‌ها در حوزه فناوری به خصوص توسعه نرم‌افزار و هوش‌مصنوعی فعال بوده‌اند.

ما بر این باوریم که یک محیط دانشگاهی-تحقیقاتی از پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم پایدار کارآفرینی برخوردار است. دسترسی به منابع انسانی، امکان ساخت شبکه‌های متنوع از متخصصان و محققان، در دست‌داشتن پروژه‌های تحقیقاتی، امکان تبادل دانش و همچنین توجه عمومی به دانشگاه‌ها از سمت مردم، صنایع و دولت از مهم‌ترین دلایل‌ما برای این باور هستند.

هدف اصلی ما از راه اندازی یک شتاب‌دهنده در کنار مرکز تحقیقات دانشگاه فراهم کردن بستری مهیا برای توانمند‌سازی تیم‌های دانشگاهی بلند‌پرواز و سخت‌کوشی است که شجاعت دنبال‌کردن ایده‌های فناوری محورشان را داشته باشند و بخواهند از دانش کسب‌شده‌ی خود برای ایجاد کسب‌و‌کار و در نهایت خلق دنیایی بهتر برای زندگی انسان‌ها استفاده کنند.

ثبت‌نام دوره چهارم شتاب‌دهی

ما در شتاب‌دهنده مرکز فناوری و نوآوری سینتک
منتظر ایده‌های شما هستیم!

حالا نوبت شماست

این هم فرایند کاری ما

 

اخبار شتابدهنده