درباره ما

معرفی مرکز فناوری و نوآوری سینتک

مرکز فناوری و نوآوری سینتک در سال ۱۳۹۰ و با تجمیع کلیه مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با ۱۴ هزار مترمربع فضا افتتاح شد.این مرکز با چشم‌انداز تبدیل شدن به یکی از بزرگترین اکوسیستم‌های کارآفرینی دانشگاهی کشور و با ماموریت خلق یک اقتصاد پر جنب‌وجوش بر آمده از نوآوری و تحقیقات،فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند. 

۴

مرکز تحقیقانی

۳

شتابدهنده و مرکز رشد

+۵۰۰

عضو فعال

۲۰۰۰۰

متر مربع

“ما هر سیاستی که در حوزه فناوری داشته‌ایم، به خلق ثروت منجر شده است. از اینجا می‌فهمیم که پول‌سازترین و ارزش‌افزاترین حوزه، حوزه فناوری است.”

~ دکتر سورنا ستاری

دانشگاه آزاد اسلامي قزوين، دانشگاهي نوپاست که گذشته اي پرافتخار را پشت سر نهاده و افق هايي روشن با آينده اي درخشان را پيش رو دارد. اين دانشگاه با وجود عمر ۱۸ ساله خود، به عنوان مرکز پرورش و زايش علم و دانش در غرب آسيا شناخته شده است. ما با اولويت بخشيدن به توسعه نيروي انساني و با هدف دستيابي به زندگي بهتر در سايه صلح و امنيت، به ارتقا و ترويج دانش پرداخته ايم و با نهادينه نمودن و استفاده از خلاقيت و بهره وري هيات مديره، اساتيد و دانشجويان به اين هدف مهم دست يافته ايم. اهم اقدامات ما برپايه تحقيقات گسترده، بکارگيري علوم و فن آوريهاي مدرن و ارتقا علم و دانش بنا شده است.

– دکتر موسی خانی