چرا مدرسه عالی مهارتی بازارسرمایه و بورس ؟

بورس اوراق بهادارکشوردرسالهای اخیر پر بازده ترین بازار مالی کشور بوده است که در کنار تمامی مزایای از جمله تنوع بی نظیر درگزینه های سرمایه گذاری که ظرفیت سود آوری بسیار بالایی دارد، کمک به اقتصاد کشورمزیت اصلی آن است.نوسانات دائمی موجود در این بازارهمواره فرصتی عالی برای کسب سود برای افراد بوده است. اما سوال این است که چگونه می توان از این جذابیت استفاده نمود؟ اولین قدم برای ورود به هر کسب و کاری یادگیری دانش مرتبط با آن است. آموزش بورس اولین گام ورود به بازار سرمایه می باشد. یادگیری گام به گام ورود به بورس جهت کسب درآمد و موفقیت در تصمیم گیری های سرمایه گذاری نیاز به کسب دانش کافی مفاهیم و درک تحلیل های مختلف دارد. با توجه به رسالت این مدرسه در ترویج و توسعه این دانش و به جهت دسترسی آسان در تمامی مناطق کشور، سمینارهای رایگان تصویری و بسته های آموزشی آنلاین این مدرسه مرجع مناسبی برای یادگیری این مهارت خواهد بود.

دوره های آموزشی در حال ثبت نام

دوره آشنایی با بورس و تابلو خوانی

مدرس : آقای زال زاده
ورود و ثبت نام

دوره تحلیل فنی(تکنیکال)

مدرس : دوره های آینده
ورود و ثبت نام

دوره تحلیل بنیادی(فاندامنتال)

مدرس : دوره های آینده
ورود و ثبت نام

ثبت نام وبینارهای پیشنهادی

سمینارآشنایی با تحلیل فنی بورس

مدرس : دکترکریمی
ورود و ثبت نام

کارگاه تحلیل هفتگی بورس تهران

مدرس : آقای زال زاده
ورود و ثبت نام

سمینار سواد مالی و تحلیل بنیادی

سمینار تحلیل سهام بورس تهران

نمونه ی دوره های برگزار شده

سوالات متداول

نحوه ی ثبت نام در کلاس ها به چه صورت است؟

ثبت نام در کلاس ها با خرید هر بسته آموزشی و پرداخت مبلغ مقدور است. در صورت ثبت نام کد کاربری و گذرواژه برای شما ایمیل می گردد.

نحوه دسترسی به کلاس ها چگونه ست؟

جهت ورود به کلاس یا وبینارثبت نام شده، در ساعات برگزاری درج شده با فشردن دکمه “ورود” و وارد نمودن اطلاعات لازم، دسترسی حاصل می شود.

آموزش در کلاس های مدرسه عالی مهارتی بازار سرمایه وبورس چه مزایایی دارد؟

در این کلاس ها اساتید مجرب و فعال در بازار سرمایه به تدریس مفاهیم مورد نیاز برای انجام تحلیل های کاربردی و استفاده از تکنیک های سودآوردر بازار بورس ایران می پردازند. با توجه به امکانات کامل چندرسانه ای دو طرفه بین مدرس و مهارت آموز موجود در این کلاس ها و دسترسی از راه دور با کیفیت بالا، امکان صرفه جویی در زمان و یادگیری با فراق بال را برای مهارت آموزان فراهممی نماید.